KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17423384

nr 1742 3384

Etsning

Rosetti, Signerad, Venedig. Bildmått: 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 33x39

Utrop:

500 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:28:33