MÖBLER / Skåp & hyllor / Skänkskåp 4168353
nr 416 8353
Skänkskåp
Ek, Jugend, längd: 163, djup: 54, höjd: 194 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 maj 2006
300 kr
500 kr
750 kr
850 kr
950 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
Skänkskåp
nr 416 8353
Skänkskåp
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 22 maj 2006 |
Jugend