KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Oljetryck 5544420

nr 554 4420

Oljetryck

4 st, Jaktmotiv England 54x107

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 november 2008
kl 17:05:42