KONST / Litografier / Litografi 17309208
nr 1730 9208
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 340/400 bm: 33x49 cm, yttermått inklusive ram: 52x70
måndag 13 oktober 2025
kl 19:05:57
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg