GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tvättservis 4504048

nr 450 4048

Tvättservis

4 del. Rörstrand, 1800-tal, (fotnagg)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 5 februari 2007
kl 17:23:07

Rörstrand