KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965148
nr 1496 5148
Oidentifierad konstnär. Nordiska museet. Signerad. Olja på duk, 26x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x37 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:19:12
100 kr
150 kr
200 kr