KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714034

nr 1371 4034

Jan Rhodin

(f. 1938), Sverige

Akvarell, Jan Rhodin (f. 1938), Signerad, lyftande sjöfåglar. Motivet: 15x20 cm

Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 januari 2021
kl 18:24:11

7/1 22:51:45 1      300 kr
11/1 18:19:11 2      Vinnande bud

Jan Rhodin

Läs mer om Jan Rhodin