KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509188
nr 1250 9188
Kalle Hedberg
(1894-1959), Sverige
Oljemålning, Oväder, ej signerad, kvarlåtenskapsstämpel a tergo 1963. Olja på pannå, 39x45
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:38:51
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Kalle Hedberg
Läs mer om Kalle Hedberg