KONST / Litografier / Färglitografi 14502002

nr 1450 2002

Färglitografi

Daniel Stålbrand, Söder Mälarstrand, Stockholm. Signerad PT. Färglitografi, bildmått: 32x41cm. Bladets mått: 47x54cm. Oramad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:15:14

10/2 21:54:23 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm