KONST / Litografier / Färglitografi 15966430
nr 1596 6430
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Hamn. Signerad, numrerad 252/360. Färglitografi, bildmått: 34x45 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:06:30