KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378016
nr 1437 8016
Stina Elliot
(1884-1946), Sverige
Oljemålning, Vårblommor. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 39x45 cm
Kristina (Stina) Elliot, svensk målare född 1884, död 1946.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:58:45
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)