![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Grafiskt blad 13384240
*
nr 1338 4240
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, "Skåne". Signerad, numrerad 9/30. Gicléetryck på duk. Motivet: 48x60cm, ej ramad, lös duk
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2020
kl 20:42:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/7 17:57:43
1
100 kr
22/7 23:56:49
2
200 kr
24/7 15:53:03
1
250 kr
27/7 19:38:50
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej ramad gicléetryck gicléetryck på duk litografier lös duk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige taimi borg
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:52
*
Taimi Borg
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
nr 1338 4240
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, "Skåne". Signerad, numrerad 9/30. Gicléetryck på duk. Motivet: 48x60cm, ej ramad, lös duk
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/7 17:57:43 | 1 | 100 kr |
22/7 23:56:49 | 2 | 200 kr |
24/7 15:53:03 | 1 | 250 kr |
27/7 19:38:50 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej ramad gicléetryck gicléetryck på duk litografier lös duk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige taimi borg
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:52