MÖBLER / Bord / Toilettebord 12872336
nr 1287 2336
Toilettebord
Nyrokoko, Valnöt. Bredd: 101, djup: 49 cm, höjd: 174 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:32:57
11/11 15:52:28
100 kr
11/11 18:37:36