KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16034194
nr 1603 4194
Akvarell
Tussa Barkman, Persikor. Signerad, daterad 1991. Akvarell, bildmått: 48x67 cm, yttermått inklusive ram: 65x82 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:17:07
300 kr
600 kr