KONST / Litografier / Färglitografi 8516680
nr 851 6680
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 2/250, signerad, mm; 32x26
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:16:53
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr