KONST / Litografier / Litografi 8132063
nr 813 2063
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Litografi, John-Erik Franzén (f. 1942), signerad-78, 65/100, motivets mått: 22x50
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:38:10
350 kr
500 kr
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén