KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7685018

nr 768 5018

Träsnitt

Japan, 50-tal, Barn, motivets mått: 38 x 25

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juli 2012
kl 17:18:06

30/7 15:10:34 1      Vinnande bud

All världens barn (Lisa Larson)