KONST / Litografier / Akvatint 15103130
nr 1510 3130
Eva Harr
(f. 1951), Norge
Akvatint, Signerad, numrerad ET 12/20, daterad 1978. Bildmått: 22x61 cm, yttermått inklusive ram: 49x86 cm
Kondition: inga anmärkningar
Eva Harr, norsk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:54:04
12/12 18:49:04
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer