KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14885073

nr 1488 5073

Ingvar Andersson

(f. 1947), Sverige

Signerad, daterad 1979. Akvarell, 50x72 cm, yttermått inklusive ram: 67x89

Ingvar Andersson, svensk konstnär född 1947.

Utrop:

500 kr

måndag 5 september 2022
kl 18:29:51

Ingvar Andersson

Läs mer om Ingvar Andersson