MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 13038417

nr 1303 8417

Bokhylla

Längd: 100 cm. Djup: 25 cm, höjd: 110cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:09:49

26/1 23:43:45 1      100 kr
27/1 13:29:04 2      Vinnande bud