Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Matbord 9952055



*

nr 995 2055


Matbord

Teak, med 1 serveringsskiva, längd: 140 cm, djup: 90 cm, höjd: 73 cm


Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 20:39:31


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/11 11:10:45 1      1.000 kr
16/11 17:32:31 2      Vinnande bud
16/11 17:35:33 1      1.200 kr
16/11 17:35:33 2      1.300 kr (Budbetjänt)
16/11 17:36:08 1      1.400 kr
16/11 17:36:08 2      1.500 kr (Budbetjänt)
16/11 17:36:44 1      1.600 kr
16/11 17:36:44 2      (budbetjänt)
16/11 19:58:09 2      justering av budtak


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord teak teakmöbler trä
  • 8143 Lampbord
    ett par, rotting och glas. Diameter: 48 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:41
  • 8146 Lampbord
    Glas/krom. Bredd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:08
  • 8141 Nattygsbord
    ett par, rotting och glas. Bredd: 47 cm, djup: 37 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:26
  • 8114 Rökbord
    Funkis, Intarsia. Bredd: 257 cm, djup: 57 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:53
  • 8144 Soffbord
    Glas/Krom. Bredd: 120 cm, djup: 120 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:15
  • 7177 Soffbord
    Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:44




Ladda ner broschyr