MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 9871601
nr 987 1601
Lavoar
1800-tal. längd. 45, djup: 45 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:31:22
100 kr
200 kr
Lavoar
Kondition: slitage
nr 987 1601
Lavoar
Kondition: slitage
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 19 oktober 2015 |