KONST / Litografier / Färglitografi 9122146
nr 912 2146
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), Göteborg, 97/450, signerad. -86, motivet: 71x49
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:26:04
900 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
15 sep