MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 15618278
nr 1561 8278
Sekretär
Björk, 1800-tal. Bredd: 103 cm, djup: 43 cm, höjd: 110 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:22:57
1.000 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)