MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6801678

nr 680 1678

Byrå

50/60-tal, Teak, längd: 74, djup: 46, höjd: 100

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 februari 2011
kl 17:41:08