KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10928227
nr 1092 8227
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsningar, 2 st, Axel Fridell (1894-1935), Ung kvinna i päls, Samt Litet landskap med stenbro, en signerad, motivet: 21, 5x18, 5 & 14, 5x10
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 februari 2017
kl 20:12:05
27/2 19:33:43
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
nr 1092 8227
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 27 februari 2017 |
| 27/2 19:33:43 | 1 | Vinnande bud |
Axel Fridell