KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10928227

nr 1092 8227

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsningar, 2 st, Axel Fridell (1894-1935), Ung kvinna i päls, Samt Litet landskap med stenbro, en signerad, motivet: 21, 5x18, 5 & 14, 5x10

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 februari 2017
kl 20:12:05

27/2 19:33:43 1      Vinnande bud

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell