KONST / Litografier / Färglitografi 12757361
nr 1275 7361
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 82,41/80. Motivet: 69x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:58:44
15/9 20:35:03
100 kr
15/9 23:06:33
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks