MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatullbyrå 15186344
nr 1518 6344
Schatullbyrå
Intarsia. Bredd: 49 cm, djup: 34 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:23:09
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr