KONST / Litografier / Färglitografi 16305142
nr 1630 5142
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsikt från Stadshuset. Signerad, numrerad 121/55. Färglitografi, bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 19:40:57)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 19:08:07
- Mitt bud
19/6 09:20:08
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt