KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 3295231
nr 329 5231
Gouache
signerad Bernard Dufour, 37x47
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2004
Gouache