GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaff 9255092
*
nr 925 5092
Karaff
+ 6 glas, Gullaskrufs glasbruk, Design Chatarina Ã…selius-Lidbeck, Mitt i prick
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:54:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:40:31
1
Vinnande bud
17/11 18:27:32
2
350 kr
17/11 18:27:32
1
400 kr (Budbetjänt)
17/11 20:48:54
2
500 kr
17/11 20:48:54
1
600 kr (Budbetjänt)
17/11 20:49:33
2
700 kr
17/11 20:49:33
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glas gullaskrufs glasbruk karaff mitt i prick
-
7207 Karaffer
2 st, Kristall, omkring 1900. Höjd: 30-31 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:42
*
Karaff
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5092
Karaff
+ 6 glas, Gullaskrufs glasbruk, Design Chatarina Ã…selius-Lidbeck, Mitt i prick
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/11 13:40:31 | 1 | Vinnande bud |
| 17/11 18:27:32 | 2 | 350 kr |
| 17/11 18:27:32 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 17/11 20:48:54 | 2 | 500 kr |
| 17/11 20:48:54 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 17/11 20:49:33 | 2 | 700 kr |
| 17/11 20:49:33 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glas gullaskrufs glasbruk karaff mitt i prick
-
7207 Karaffer
2 st, Kristall, omkring 1900. Höjd: 30-31 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:42



