KONST / Litografier / Färglitografi 15033164
nr 1503 3164
Carl Magnus
(f. 1943)
Carl Magnus (f. 1943), Signerad, numrerad 60/70. -86. Färglitografi, daterad bildmått: n 38x16 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:08:09
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)