KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077145
nr 1407 7145
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Storvilt". Olja på duk, 64x90, yttermått inklusive ram: 84x110 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:20:53
5/7 18:34:27