KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14687104

nr 1468 7104

Blandteknik

Michael Juiliani, Signerad, komposition, 38x39, yttermått inklusive ram: 63x63 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 19:40:02

23/5 18:05:46 1      Vinnande bud
24/5 18:15:28 1      justering av budtak