KONST / Litografier / Litografi 7437039
*
nr 743 7039
Litografi
Michel Macreau, 1935-1995, 10/90, bladets mått: 80x57
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2012
kl 17:28:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 16:12:52
1
100 kr
23/2 22:18:05
2
200 kr
24/2 08:47:29
1
250 kr
27/2 07:40:00
1
350 kr
27/2 12:43:25
3
Vinnande bud
27/2 17:23:48
1
650 kr
27/2 17:24:16
1
800 kr
- Tema
27 feb
Grafik
På tema grafik i februari har vi litografier, etsningar med mera av Anders Zorn, Roberto Matta, Lage Lindell, Bengt Lindström, Carl Fredrik Reuterswärd och Roland Svensson med flera.
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier michel macreau
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Litografi
Läs mer om Grafik
nr 743 7039
Litografi
Michel Macreau, 1935-1995, 10/90, bladets mått: 80x57
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 850 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/2 16:12:52 | 1 | 100 kr |
23/2 22:18:05 | 2 | 200 kr |
24/2 08:47:29 | 1 | 250 kr |
27/2 07:40:00 | 1 | 350 kr |
27/2 12:43:25 | 3 | Vinnande bud |
27/2 17:23:48 | 1 | 650 kr |
27/2 17:24:16 | 1 | 800 kr |
- Tema
27 feb
Grafik
PÃ¥ tema grafik i februari har vi litografier, etsningar med mera av Anders Zorn, Roberto Matta, Lage Lindell, Bengt Lindström, Carl Fredrik Reuterswärd och Roland Svensson med flera.Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier michel macreau
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09