KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12533071
nr 1253 3071
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vintermotiv med lada, 59/110, signerad, -69. Motivet: 37x50
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:05:41
1/5 19:54:57
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén