KONST / Litografier / Litografi 4413463

nr 441 3463

Litografi

signerad. "Dambakdel" 50x72

Utrop:

800 kr

Såld:

750 kr

måndag 27 november 2006
kl 16:40:14

27/11 12:08:44 1      700 kr
27/11 16:02:55 2      Vinnande bud