KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965464
nr 1496 5464
Oidentifierad konstnär. Hamnmotiv. Signerad. Olja på duk, 26x56 cm, yttermått inklusive ram: 38x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:54:45
16/10 16:39:47
100 kr
17/10 11:00:20