KONST / Litografier / Färglitografier 16302130
nr 1630 2130
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 19/350. Färglitografi, bildmått: 56x80 cm, yttermått inklusive ram: 69x93 cm
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:41:51
1/7 12:32:37
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.500 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stina Sunesson
Läs mer om Stina Sunesson