SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Parti silver 5428356

nr 542 8356

Parti silver

10 delar, svenska/utländska stämplar, 18/1900-tal, bl a gräddkanna (1875), pipa + sigillstamp(mässing)

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 september 2008
kl 16:26:04