KONST / Litografier / Färglitografi 12017275
nr 1201 7275
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 14/100. Motivet: 74x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:45:37
31/8 23:08:49
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer