KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122056
*
nr 912 2056
Etsning
Staffan Kihlgren, "Explosioner över ett fält" EA, motivet: 31, 5 x 40, 5
Följerätt
Utrop:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 september 2014
kl 18:16:03
- Tema
15 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Olle Baertling, Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik staffan kihlgren
-
9120 Etsning
Einar Norlin. Signerad, numrerad 99/260, Akterskep..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 18:30
-
9154 Etsning
Graff. Signerad. Bildmått: 29x43 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:38
-
2010 Etsning
Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 18:33
-
2009 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:53
-
9001 Etsning
Leonore Fini. Signerad, numrerad EA. Bildmått: 41x..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:25
-
9314 Etsning
Louis Sparre (1863-1964), Sverige. Signerad, Fårös..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:37
*
Etsning
Läs mer om Grafik
nr 912 2056
Etsning
Staffan Kihlgren, "Explosioner över ett fält" EA, motivet: 31, 5 x 40, 5
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 september 2014 |
- Tema
15 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Olle Baertling, Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik staffan kihlgren
-
9120 Etsning
Einar Norlin. Signerad, numrerad 99/260, Akterskep..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 18:30 -
9154 Etsning
Graff. Signerad. Bildmått: 29x43 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:38 -
2010 Etsning
Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 18:33
-
2009 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:53 -
9001 Etsning
Leonore Fini. Signerad, numrerad EA. Bildmått: 41x..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:25 -
9314 Etsning
Louis Sparre (1863-1964), Sverige. Signerad, Fårös..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:37