ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 13766495
nr 1376 6495
Sabel
omkring 1900. Längd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:54:33
300 kr
350 kr
Sabel
Kondition: slitage, skador
nr 1376 6495
Sabel
omkring 1900. Längd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 1 februari 2021 |