KONST / Oljemålningar / Sara tolf 11378032

nr 1137 8032

Sara Tolf

Sara Tolf, "Angöring", signerad, daterad -13, print (originalet är målad i akryl på ett gammalt sjökort som konstnärens pappa använde när han seglade), bildmått 19x14 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 oktober 2017
kl 20:21:47

     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)

  • Tema
  • 16 okt

A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes

Läs mer om A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes