MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 6093270
*
nr 609 3270
Fåtölj
Slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 november 2009
kl 17:19:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 13:52:32
1
300 kr
9/11 13:38:58
2
200 kr
9/11 13:39:38
2
300 kr
9/11 13:40:41
2
350 kr
9/11 14:58:03
1
400 kr
9/11 17:14:02
3
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50
*
Fåtölj
nr 609 3270
Fåtölj
Slitage
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 november 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/11 13:52:32 | 1 | 300 kr |
| 9/11 13:38:58 | 2 | 200 kr |
| 9/11 13:39:38 | 2 | 300 kr |
| 9/11 13:40:41 | 2 | 350 kr |
| 9/11 14:58:03 | 1 | 400 kr |
| 9/11 17:14:02 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09 -
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57 -
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50



