ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 8157220
nr 815 7220
Dekorelement
2 delar. , höjd: 21+ 28, längd: 40,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2013
kl 18:46:48
22/3 21:02:23