KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197111

nr 1619 7111

Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterstad. Olja på pannå, 34x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x42 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 maj 2024
kl 19:35:44

10/5 17:57:30 1      Vinnande bud