ÖVRIGT / Diverse / Väggdekoration 10548071
nr 1054 8071
Väggdekoration
1960-tal, diameter: 43
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:28:22
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr