KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419594
nr 1241 9594
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad VSL. Olja på pannå, 11x16
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:28:31
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)