KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 10827144
nr 1082 7144
Skulpturgrupp
Dresden, porslin, längd: 35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:50:10
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr